Jak udekorować stół na wesele?

Ślub a później wesele, to bardzo ważne wydarzenia w życiu dwójki ludzi. Dlatego też organizując taką uroczystość każdy z nas stara się, by była ona dopracowana w każdym calu. Nie pomijamy zatem dekoracji, które tego dnia są niezwykle ważne.

Czy winietki są potrzebne na weselu?

Obecnie dekoracje przyjmują bardzo różnorodną formę. Wiele par stawia oczywiście na kwiaty, która wciąż są najpopularniejsze. Inni natomiast na balony, drewniane dekoracje takie jak plastry brzozy, czy też papierowe kompozycje. Udekorowanie stołu jest nie lada wyzwaniem, ponieważ trzeba zostawić odpowiednią ilość miejsca na potrawy. Dlatego najlepiej jest nie przesadzać pod tym względem i ograniczyć się do potrzebnego nam minimum. Takim minimum są natomiast winietki ślubne. Potrafią one świetnie przyozdobić każdy stół, ponieważ mają przeróżne kształty, motywy i oczywiście także kolory. Dziś ogromną popularnością cieszą się winietki ślubne w stylu boho oraz te w stylu rustykalnym. Bardzo proste, czasem wydrukowane na ekologicznym papierze, ozdobione jutą.

Wiele osób nie dostrzega potrzeby umieszczania takich winietek na weselu, jednak zdecydowanie taka potrzeba jest. Przede wszystkim jeśli goście wiedzą dokładnie gdzie mają usiąść, nie ma absolutnie żadnego zamieszania. Poza tym winietki są także elementem dekoracyjnym, dlatego też świetnie wzbogacają cały stół. Oczywiście warto by zgrywały się one pod względem stylowym z zawieszkami na butelki czy też z zaproszeniami. Wówczas wszystko będzie eleganckie i ujednolicone.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × jeden =