Modne artykuły dla psów

Różnorodne akcesoria dla psów stają się coraz chętniej kupowanymi produktami. Pośród nich znaleźć możemy już nie tylko plastikowe czy gumowe zabawki, ale też technologiczne gadżety czy ubranka dla mniejszych i większych zwierzaków.
Do jednych z najbardziej popularnych towarów należą smycze, czy bardziej komfortowe dla psa szelki, które w łatwy sposób umożliwiają nam efektywne poruszanie się z nim. Poza tym, wraz z nadejściem lata, takie akcesoria, jak zestaw rowerowy zawierający w sobie smycz i uchwyt są powszechnym zakupem. Produkt ten zapewnia bezpieczne poruszanie się na rowerze z naszym pupilem u boku – nada się zarówno dla większych i silniejszych psów, jak i drobniejszych czworonogów. Ciekawym choć znanym głównie na Zachodzie rozwiązaniem jest tak zwana smycz do samochodu, czyli krótko mówiąc psie pasy bezpieczeństwa – ogranicza możliwości ruchowe zwierzaka, jednocześnie nie sprawiając mu jakiegokolwiek bólu. Ten gadżet dostępny jest w zróżnicowanych kolorach i bez problemu zsynchronizuje się ze standardowym pasem bezpieczeństwa, do którego można go dopiąć.

Tegoroczne modne artykuły dla psów dotyczą również kategorii ubrań zwierzęcych. W tej grupie mamy szeroki wybór, począwszy od eleganckich muszek i krawatów, po całościowe komplety. Jednak letnią porą spiszą się głównie te bardziej luźne ubranka, które zapewnią pupilowi swobodę ruchu.

Interesującym rozwiązaniem są buty dla yorka – idealne podczas gorszej pogody lub poruszania się po zróżnicowanym i ostrym terenie. Ich odpowiednio dostosowany do łapki małego yorka profil zapewni optymalne przyleganie oraz przyczepność do podłoża – takie buty ochronią także przed zimnem.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + 12 =