Łazienka w pierwszym mieszkaniu – co zakupić

Urządzanie pierwszego mieszkania to niezwykle intensywny czas w życiu każdego świeżo upieczonego właściciela. Wybierając meble kuchenne, zestaw wypoczynkowy do salonu czy zasłony do sypialni, nie zapominajmy o wyposażeniu także najmniejszego, ale jakże ważnego pomieszczenia w każdym domu – łazienki. Co powinniśmy zakupić w pierwszej kolejności?

Farba, tapeta czy kafelki?

Zacznijmy od podstaw, czyli ogólnego wyglądu pomieszczenia, jego ścian i podłogi. Najlepszym wyborem dla łazienkowej podłogi będą płytki – są wodoodporne i łatwo się je czyści. A co położyć na ścianach? Tutaj również musimy pamiętać, aby wybrany przez nas materiał był wodoodporny, obojętnie czy jest to jedynie farba, czy może tapeta lub kafelki. W dzisiejszych czasach większość właścicieli mieszkań decyduje się na ozdobienie ścian płytkami, ze względów tak praktycznych, jak i estetycznych. Skoro mamy już z głowy ramowy wygląd pomieszczenia – wybierzmy oświetlenie. W łazience sprawdzą się lampy mocowane na suficie oraz nad lustrem.

Główni bohaterowie: urządzenia sanitarne

Przejdźmy do kwestii najważniejszych, czyli urządzeń sanitarnych. Wbrew pozorom nie będzie to prosty wybór. Oferty producentów łazienkowych są dzisiaj bardzo różnorodne, poświęćmy zatem odrobinę czasu na zapoznanie się z nimi. Szeroki asortyment łazienkowy dobrej jakości mają na przykład firmy Roca dostępny na https://www.123lazienka.pl/roca oraz Omnires, który można sprawdzić na https://www.123lazienka.pl/omnires. Po wybraniu urządzeń sanitarnych, możemy skupić się na dodatkach, jak uchwyty na ręczniki, mydelniczka czy kosz na pranie.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 1 =