Łazienka w pierwszym mieszkaniu – co zakupić

Urządzanie pierwszego mieszkania to niezwykle intensywny czas w życiu każdego świeżo upieczonego właściciela. Wybierając meble kuchenne, zestaw wypoczynkowy do salonu czy zasłony do sypialni, nie zapominajmy o wyposażeniu także najmniejszego, ale jakże ważnego pomieszczenia w każdym domu – łazienki. Co powinniśmy zakupić w pierwszej kolejności?

Farba, tapeta czy kafelki?

Zacznijmy od podstaw, czyli ogólnego wyglądu pomieszczenia, jego ścian i podłogi. Najlepszym wyborem dla łazienkowej podłogi będą płytki – są wodoodporne i łatwo się je czyści. A co położyć na ścianach? Tutaj również musimy pamiętać, aby wybrany przez nas materiał był wodoodporny, obojętnie czy jest to jedynie farba, czy może tapeta lub kafelki. W dzisiejszych czasach większość właścicieli mieszkań decyduje się na ozdobienie ścian płytkami, ze względów tak praktycznych, jak i estetycznych. Skoro mamy już z głowy ramowy wygląd pomieszczenia – wybierzmy oświetlenie. W łazience sprawdzą się lampy mocowane na suficie oraz nad lustrem.

Główni bohaterowie: urządzenia sanitarne

Przejdźmy do kwestii najważniejszych, czyli urządzeń sanitarnych. Wbrew pozorom nie będzie to prosty wybór. Oferty producentów łazienkowych są dzisiaj bardzo różnorodne, poświęćmy zatem odrobinę czasu na zapoznanie się z nimi. Szeroki asortyment łazienkowy dobrej jakości mają na przykład firmy Roca dostępny na https://www.123lazienka.pl/roca oraz Omnires, który można sprawdzić na https://www.123lazienka.pl/omnires. Po wybraniu urządzeń sanitarnych, możemy skupić się na dodatkach, jak uchwyty na ręczniki, mydelniczka czy kosz na pranie.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 4 =