Jak wymienić uchwyty do mebli?

W komfortowych pomieszczeniach każdy czuje się bardziej swobodnie, a domownicy chętniej spędzają wspólnie czas. Szeroki asortyment, który prezentowany jest w sklepach z wyposażeniem wnętrz pozwala na dobranie takich rozwiązań, które będą odpowiedzią na wszystkie potrzeby domowników. W każdej z aranżacji można osiągnąć maksymalną funkcjonalność oraz nietuzinkowy design. Można też wprowadzić w życie własne pomysły, dzięki którym wnętrza staną się niepowtarzalne i klimatyczne.

Jak samodzielnie nadać domowym wnętrzom niebanalnego charakteru?

Wbrew pozorom, wiele unowocześnień aranżacyjnych można wykonać samodzielnie, z odrobiną kreatywności. Doskonałą ku temu okazję stanowi np. zmiana wystroju okien czy dopasowanie artykułów wykończeniowych, które będą współgrały z pozostałymi elementami wyposażenia. Można też pokusić się o odnowienie mebli – np. poprzez malowanie czy wykonanie ozdobnych aplikacji na frontach. Świetnym pomysłem może się również okazać wymiana gałek meblowych.

Aby unowocześnić posiadane już meble wystarczy przy pomocy śrubokręta zdemontować uchwyty. Producenci oferują wiele ciekawych wzorów takich akcesoriów meblowych i okuć, co umożliwia dopasowanie do konkretnego stylu aranżacyjnego. Nowoczesne uchwyty i gałki meblowe sprawiają, że każdy mebel zyskuje na oryginalności. Ciekawym wariantem są np. stylowe kołatki, uchwyty stylizowane na kryształy lub ozdobnie wypełnione porcelaną. W ten sposób można bardzo szybko odświeżyć pomieszczenie, zyskując na niebanalnym efekcie aranżacyjnym. 

 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + pięć =