Jak uzyskać biały uśmiech?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli szukasz bielszego uśmiechu, nie jesteś sam. Piękny uśmiech jest bardzo subiektywną cechą, która może sprawić lub złamać pewność siebie. I choć istnieje wiele sposobów na wybielenie zębów, najbardziej popularną metodą jest zabieg wybielania zębów.

Nie ma lepszego sposobu, aby wyglądać dobrze niż posiadanie pięknego uśmiechu. Większość ludzi chce mieć białe zęby, ale nie zawsze łatwo jest uzyskać ten idealny uśmiech. Istnieje wiele sposobów na wybielenie zębów, od pasków dostępnych bez recepty po profesjonalne usługi, takie jak zestawy do użytku domowego lub zabiegi w gabinecie.

Wybielanie za pomocą past i żeli

Wybielanie zębów odbywa się zazwyczaj za pomocą past do zębów, płynów do płukania i żeli z nadtlenkiem wodoru lub nadtlenkiem karbamidu. Produkty te są przeznaczone do wybielania zębów poprzez usuwanie powierzchniowych plam spowodowanych piciem kawy i herbaty oraz paleniem papierosów. W większości przypadków rozjaśniają one kolor zębów o jeden lub maksymalnie dwa odcienie, chociaż niektóre marki mogą rozjaśnić je nawet o osiem odcieni.

Zabieg wybielania

Profesjonalne usługi wybielania zębów wykorzystują silniejsze stężenia nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu, które mogą bezpiecznie wnikać głębiej w szkliwo zębów, gdzie występują przebarwienia. Zabiegi te mogą rozjaśnić zęby nawet o dziesięć odcieni podczas każdej sesji leczenia przez około dwa tygodnie, zanim ich efekty zaczną zanikać, pozostawiając Cię z powrotem w punkcie wyjścia, chyba że powtórzysz proces.

Licówki

Licówki to cienkie powłoki z porcelany lub żywicy kompozytowej, które są przyklejane do przedniej powierzchni zębów. Mogą być stosowane do korekty małych niedoskonałości w kształcie, rozmiarze i kolorze lub do poprawy ogólnego wyglądu uśmiechu. Licówki są idealne dla osób, które chcą mieć bielsze zęby, ale nie są gotowe na pełnowymiarową metamorfozę uśmiechu. Opcję jaką są korony licówki pełnoceramiczne Poznań oferuję w wielu gabinetach stomatologicznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jakie lampy najlepiej jest zaopatrzyć nasz dom?
W jakie lampy najlepiej jest zaopatrzyć nasz dom?
Światło to niezwykle ważny element naszego życia. Jest on istotny dla naszego poczucia bezpieczeństwa, jak i także względów zdrowotnych. Trudno […]
System monitoringu – Z jakich elementów się składa?
System monitoringu – Z jakich elementów się składa?
System monitorowania do domu to rozwiązanie, które pozwala na zabezpieczenie swojego mienia i bezpieczeństwa swojej rodziny. System monitorowania składa się […]
Na jaki typ grzejnika zdecydować się do własnego domu?
Na jaki typ grzejnika zdecydować się do własnego domu?
Grzejniki są elementem instalacji grzewczej budynku. Powinny być one właściwie dopasowane do pomieszczenia, w którym będą się znajdować. Ich powierzchnia […]