Co warto sprezentować przyszłym rodzicom?

Narodziny dziecka to dla wszystkich rodziców wydarzenie niezwykle radosne i emocjonujące. Często przed ostatecznym rozwiązaniem odwiedzają ich członkowie rodziny oraz znajomi, którzy pragną życzyć bezpiecznego porodu, a przy okazji wręczają wybrany przez siebie prezent. Nierzadko jest to ubranko w postaci body, śpioszków, kombinezonu czy pajacyka. Dużo estetycznych i wygodnych elementów garderoby dla niemowląt można zamówić na https://tuszyte.pl/pol_m_Niemowlak-100.html.

Czasami warto postawić na mniej oczywiste rozwiązania

Najbardziej popularnymi podarunkami dla przyszłych rodziców są oczywiście wspomniane już ubranka, ponieważ stanowią podstawowy element każdej wyprawki i przydają się dosłownie każdego dnia.

Druga kategoria polecanych prezentów obejmuje wszelkie akcesoria higieniczne i kąpielowe. Zaliczamy do nich przede wszystkim podkłady do przewijania, ręczniki do osuszania skóry z wody (koniecznie wykonane z naturalnych materiałów antyalergicznych), pieluszki jednorazowe, szczotki do czesania włosów, szczoteczki do mycia zębów, cążki do obcinania paznokci, niewielkie wanienki z tworzyw sztucznych, gąbki i myjki frotte, kubeczki do spłukiwania głowy czy pływające termometry.

Oczywiście można też zdecydować się na znacznie bardziej zaawansowane lub nietypowe produkty. Oto wybrane propozycje:

– huśtawka z pałąkiem przeznaczonym do powieszenia zabawek

– bujaczek

– fotelik samochodowy wyposażony w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

– niewielki wózek spacerowy z miękką wkładką wewnętrzną

– organizer podróżny na akcesoria i zabawki 

– składane łóżeczko turystyczne

– nosidełko

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 3 =