Czym się kierować przy wyborze najlepszego oprogramowania dla firmy?

Jakie oprogramowanie w obecnych czasach jest niezbędne w biznesie?

Bardzo szybki i dynamiczny rozwój technologiczny sprawił, że w obecnych czasach musimy być mobilni i mieć dostęp do firmowego oprogramowania z każdego miejsca na ziemi. Dlatego też firma Microsoft, stworzyła idealne oprogramowanie, które w 100% spełnia swoje zadanie. Mowa oczywiście o Office 365 dla firm – jest to aplikacja dostępna online, która zawiera w sobie najlepsze programy do pracy biurowej tj.: Word, Excel, czy PowerPoint oraz dodatkową przestrzeń TB dysku, dostępnym w chmurze.

Dlaczego cyfrowe oprogramowanie dla firm jest lepsze od jego klasycznego odpowiednika?

Aplikacja mobilne dla firm to oprogramowanie dostępne z dowolnego miejsca na świecie i z każdego urządzenia, które ją obsługuje. Poza wersją mobilną, posiada również, jej klasyczny odpowiednik. Ponadto cyfrowe oprogramowanie w ramach licencji, ma również automatyczną aktualizację, za którą nie trzeba dodatkowo dopłacać.

Na jaki okres można wykupić licencję oraz na ile stanowisk pracy jest przeznaczona?

W ramach jednej licencji mamy dostęp do pięciu urządzeń, które obsługują aplikację mobilną. W zależności od naszych możliwości finansowych, możemy wykupić subskrypcję na cały rok bądź opłacać ją w stałych miesięcznych cenach.

Gdzie można wykupić subskrypcję na oprogramowanie dla firm?

Subskrypcję na oprogramowanie Office 365 dla firm można kupić online. Oferta dotycząca tego programu, jak i wielu innych rozwiązań jest możliwa do ściągnięcia ze strony producenta i innych zaufanych źródeł.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × cztery =