Co może przydać się na wyjeździe integracyjnym?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyjazdy integracyjne stają się coraz bardziej popularnym sposobem na zwiększenie wydajności pracowników i pozwolenie im na wzajemne poznanie się i zacieśnienie łączących ich więzi. Dzięki temu pracownicy pracują dużo wydajniej i dużo lepiej przychodzi im wspólne zajmowanie się jednym projektem. Co zabrać na taki wyjazd integracyjny?

Przedmioty przydatne na wyjeździe integracyjnym

Wszystko zależy od tego, gdzie taki wyjazd ma się odbyć. Jeśli jedziemy w ciepłe miejsce, to z pewnością przydadzą nam się lekkie ubrania, strój kąpielowy, czapka z daszkiem, krem przeciwsłoneczny i lekkie, sportowe buty. Natomiast, jeśli jedziemy na narty, to zdecydowanie musimy zadbać o grube ubrania i ciepłe rękawiczki, a także narty lub snowboard.

Wyjazdy integracyjne bardzo często organizowane są w formie survivalu. W takim przypadku musimy zadbać o kilka batonów energetycznych i napojów izotonicznych, warto także pomyśleć o środkach na komary i inne insekty, a także o linie i saperce.

Żeby wyjazd integracyjny był niezapomniany, trzeba także pomyśleć o zabraniu urządzenia, które pozwoli nam na nagranie wszystkich ciekawych rzeczy, którymi będziemy się tam zajmować.

Aparat cyfrowy czy kamerę będzie miał już prawie każdy, więc żeby uzupełnić relację o zdjęcia z lotu ptaka, dron z kamerą będzie znakomitym pomysłem. Pozwoli on na nagrywanie niesamowitych ujęć i ciekawych sytuacji na wyjeździe. Taki sprzęt można nabyć m.in. na https://www.drony.net/. Warto także pamiętać o podstawowych kosmetykach, takich jak szampon czy szczoteczka do zębów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czego nie może zabraknąć na Boże Narodzenie w domu katolika?
Czego nie może zabraknąć na Boże Narodzenie w domu katolika?
Święta Bożego Narodzenia mogą mieć zupełnie odmienny charakter w zależności od tego, w jakim kraju będą obchodzone. W Polsce są […]
Jakie są niektóre z kluczowych czynników wpływających na utratę wagi?
Jakie są niektóre z kluczowych czynników wpływających na utratę wagi?
Utrata wagi jest wspólnym celem dla wielu osób. Chociaż istnieje wiele sposobów na utratę wagi, kluczowe czynniki w utracie wagi […]
Druk cyfrowy – wszystko co musisz wiedzieć
Druk cyfrowy – wszystko co musisz wiedzieć
Druk cyfrowy to coraz bardziej popularny proces drukowania na różnych powierzchniach. Jest łatwy w użyciu, szybki i elastyczny. Możesz go […]