Bez jakich kosmetyków trudno wykonać dobry makijaż twarzy?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jest kilka podstawowych kosmetyków, które musisz mieć w swoim zestawie. Są to podkład i puder, tusz do rzęs, róż do policzków i szminka.

Bez jakich kosmetyków trudno jest wykonać dobry makijaż twarzy?

Podkład

To najważniejszy kosmetyk dla kobiet. Bez dobrego podkładu twarz wygląda matowo i blado. Podkład powinien być nakładany na skórę gąbką lub pędzlem równomiernie, bez pozostawiania smug. Podkład rozprowadza się po skórze, ale nie sprawia, że jest ona tłusta lub przetłuszczona.

Puder

Puder stosuje się po nałożeniu podkładu, aby nadać twarzy matowe wykończenie, a także usunąć połysk z tłustych miejsc, takich jak czoło, nos i broda itp.

Kredki do brwi

Kredki do brwi są specjalnie zaprojektowane do brwi. Są one w różnych odcieniach i odcieniach, i mogą być używane do wypełnienia łysych miejsc, stworzyć bardziej naturalny wyglądający łuk, lub po prostu dać swoje brwi trochę definicji. Dużo ciekawych egzemplarzy kredek do brwi będziemy mogli znaleźć za pośrednictwem witryny internetowej https://ecocera.pl/kategoria-produktu/makijaz/kredki-do-brwi/. Można również użyć kredki do brwi, aby wymieszać kolor eyeliner lub cień do powiek, jeśli chcesz bardziej lekki wygląd.

Mascara

Uwydatnia piękno poprzez podkreślenie oczu i sprawia, że wydają się one większe i bardziej atrakcyjne niż zwykle. Nadaje rzęsom objętość, jak również ich długość, dzięki czemu wyglądają na pełniejsze i grubsze niż dotychczas.

Róż

Róż nadaje kolor policzkom sprawiając, że wyglądają zdrowo i promiennie poprzez dodanie różanego blasku, który sprawia, że twarz wygląda świeżo i żywo, nawet jeśli jesteś zmęczony lub źle wyglądasz z powodu stresu itp. Róż może być stosowany na policzki palcami lub za pomocą pędzla w zależności od tego, ile koloru chcesz na policzkach.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie podzespoły najczęściej ulegają awarii podczas eksploatacji samochodu?
Jakie podzespoły najczęściej ulegają awarii podczas eksploatacji samochodu?
O niektórych markach samochodów mówi się, że są praktycznie bezawaryjne, o innych wręcz przeciwnie. Prawda jest jednak taka, że o […]
W jaki sposób przygotować się do przeprowadzki?
W jaki sposób przygotować się do przeprowadzki?
Przeprowadzka z jednego miejsca do drugiego jest takim działaniem, które trzeba dobrze wcześniej zaplanować. Nie powinien w te czynności wkraść […]
Czym zastąpić tradycyjne źródła ciepła?
Czym zastąpić tradycyjne źródła ciepła?
Z roku na rok świadomość ekologiczna wśród społeczeństwa rośnie. Można to zaobserwować między innym w zmianie sposobu robienia zakupów. Już […]