Aromaty do liquidów – przegląd najciekawszych kompozycji

Jak w każdej branży, również i w e-papierosach są różne trendy, za którymi podążają producenci. W przypadku aromatów, właściwie co roku mamy modne kompozycje, które są dostępne w wielu wariantach. Aktualnie, wśród nowości dominują herbaty, energy drinki oraz żurawina.

Smaki herbaciane

Są bardzo ciekawym wariantem. Aromat ten jest lekko słodki i świetnie łączy się z owocami. Poza standardowymi połączeniami takimi jak czarna herbata z cytryną czy zielona herbata z pigwą, znaleźć można interesujące mieszanki, takie jak dodatek arbuza i malin. Takie aromaty, dostępne są np. na stronie: https://liquider.eu/35-aromaty i idealnie pokazują, że można łączyć naprawdę różne smaki, aby dostać świetny efekt końcowy.

Energy drinki

Również jest to smak dostępny w wielu wersjach. Od klasycznej, „czystej”, przez owocowe aż po mieszanki z aromatami alkoholowymi. Jest to mocny, słodki smak z przebijającą się nutą guarany i cytrusów. Aromat ten jest chętnie wybierany jako składnik własnych mieszanek, ponieważ mimo mocnego smaku, nie jest agresywny ani dominujący.

Żurawina

Owoc ten, jeszcze do niedawna bardzo rzadko występował w liquidach. Jakiś czas temu kilka firm zaczęło robić z nim mieszanki, które świetnie się przyjęły. Jest to słodko-kwaśny aromat, który już sam w sobie jest bardzo bogaty w smaku. Najczęściej łączony jest z owocami leśnymi lub cytrusami, ale można znaleźć go również w premixach deserowych. Do nietypowych, ale bardzo ciekawych liquidów należy też masło orzechowe z żurawiną oraz gofry z bitą śmietaną i żurawiną.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =