Nowoczesne bramy wjazdowe

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W trakcie planowania wjazdu na posesję warto zawsze pomyśleć o wyborze odpowiedniej bramy, tak aby idealnie pasowała do kształtu działki. Musi ona również umożliwiać nam swobodny wjazd i wyjazd, a ponadto być dostatecznie wytrzymała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Godne uwagi są w szczególności modele przesuwne i skrzydłowe. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w automatykę w postaci napędu oraz pilota – oba te elementy są dostępne w ofercie tego sklepu: https://www.kolbuddom.pl/oferta/automatyka-do-bram/piloty-do-bram/.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu 

Najlepiej w codziennym użytkowaniu sprawdzają się innowacyjne bramy przesuwne, które charakteryzują się tym, że po otwarciu nie zajmują przestrzeni wewnątrz działki, gwarantują cichą oraz płynną pracę (automatyczny mechanizm), a na dodatek są niezwykle estetyczne i funkcjonalne. Wykonuje się je zarówno ze stali, jak i aluminium. W tej kategorii wyróżniamy dwa modele – samonośne i szynowe. Te pierwsze wiszą parę centymetrów nad ziemią i przesuwają się na specjalnych wózkach jezdnych zainstalowanych bezpośrednio na fundamencie. Szynowe natomiast posuwają się na rolkach po szynie zamontowanej wzdłuż bramy i fragmentu ogrodzenia. Ogromną zaletą tych konstrukcji jest wysoki komfort obsługi – są bowiem w większości zdalnie sterowane pilotem.

Drugim rodzajem nowoczesnych bram są wersje skrzydłowe, zwane potocznie rozwieralnymi. Posiadają one najczęściej jedno albo dwa skrzydła przymocowane zawiasami do solidnych słupków osadzonych w fundamencie. Pasują zwłaszcza do długich podjazdów. Jeśli interesują nas opisane powyżej bramy wjazdowe Bydgoszcz to miasto, w którym działa wiele firm zajmujących się ich sprzedażą oraz montażem. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Nauka języków obcych – czy wiek ma znaczenie?
Nauka języków obcych – czy wiek ma znaczenie?
Chyba każdy spotkał się z opinią, że nauka nowego języka w pewnym wieku nie ma sensu. Ta teoria to czyste […]
Szkodliwe składniki w kosmetykach których powinniśmy unikać
Szkodliwe składniki w kosmetykach których powinniśmy unikać
Kosmetyki, które możemy zobaczyć na drogeryjnych półkach, objęte są badaniami, a wypuszczenie ich na rynek jest możliwe dopiero po uzyskaniu […]
Kogo dotyczy podatek od nieruchomości?
Kogo dotyczy podatek od nieruchomości?
Podatek od nieruchomości to opłata od nieruchomości (gruntów i budynków) na danym obszarze. Zazwyczaj jest pobierany corocznie, ale może być […]