Niezbędne rzeczy dla nowych rolników

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rozpoczęcie działalności rolniczej to poważna decyzja. Przejście od małego, miejskiego rolnictwa do większej operacji z pracownikami i wieloma zakładami produkcyjnymi może być zastraszające.

Istnieje jednak wiele zasobów, które pomogą Ci przejść od rolnika-hobbysty do pełnoetatowego przedsiębiorcy rolnego. Możesz być w stanie znaleźć mentora, który ma doświadczenie w uprawianiu żywności dla zysku lub uczestniczyć w warsztatach na tematy takie jak marketing i planowanie biznesu.

Nawóz

Jest to jedna z najważniejszych pozycji na tej liście, ponieważ pomaga twoim roślinom rosnąć silnym i zdrowym. Upewnij się, że masz wszystko, od nawozów organicznych do nawozów o spowolnionym uwalnianiu dla potrzeb Twojego ogrodu. Sklep dla rolników to miejsce gdzie możesz go zakupić.

Sprzęt do podlewania

System nawadniania kropelkowego to świetna inwestycja dla każdego ogrodnika, ponieważ oszczędza czas i wodę, dostarczając ją bezpośrednio do korzeni każdej rośliny, gdzie jest najbardziej potrzebna. Pozwala również ograniczyć liczbę chwastów poprzez minimalizację naruszenia gleby wokół roślin. W przypadku podlewania ręcznego upewnij się, że masz solidny wąż z przystawkami, takimi jak zraszacze lub emitery kropelkowe.

Narzędzia

Podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac na zewnątrz, w tym ogrodnictwa i architektury krajobrazu ważne jest, aby mieć wysokiej jakości narzędzia, które będą trwać przez lata użytkowania, nie psując się i nie stając się zardzewiałe. Będziesz także chciał mieć różne narzędzia, od łopat i grabi po sekatory i obcinaczki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie kurtki warto mieć w swojej szafie wiosną?
Jakie kurtki warto mieć w swojej szafie wiosną?
Męska kurtka wiosenna to obowiązkowy element garderoby w miesiącach od marca do maja. Ciepłe i komfortowe okrycie wierzchnie zapewnia ochronę […]
Skuteczna reklama – kasetony reklamowe
Skuteczna reklama – kasetony reklamowe
Reklama wizualna zajmuje wciąż bardzo ważne miejsce w działaniach marketingowych. Tym samym warto korzystać z niej, aby dzięki temu móc […]
Terapia anty-COVID – na czym polega?
Terapia anty-COVID – na czym polega?
Nie udało się jak do tej pory znaleźć skutecznego lekarstwa zdolnego skutecznie wyeliminować źródło choroby COVID-19, ani w zdecydowany sposób […]