Niezbędne rzeczy dla nowych rolników

Rozpoczęcie działalności rolniczej to poważna decyzja. Przejście od małego, miejskiego rolnictwa do większej operacji z pracownikami i wieloma zakładami produkcyjnymi może być zastraszające.

Istnieje jednak wiele zasobów, które pomogą Ci przejść od rolnika-hobbysty do pełnoetatowego przedsiębiorcy rolnego. Możesz być w stanie znaleźć mentora, który ma doświadczenie w uprawianiu żywności dla zysku lub uczestniczyć w warsztatach na tematy takie jak marketing i planowanie biznesu.

Nawóz

Jest to jedna z najważniejszych pozycji na tej liście, ponieważ pomaga twoim roślinom rosnąć silnym i zdrowym. Upewnij się, że masz wszystko, od nawozów organicznych do nawozów o spowolnionym uwalnianiu dla potrzeb Twojego ogrodu. Sklep dla rolników to miejsce gdzie możesz go zakupić.

Sprzęt do podlewania

System nawadniania kropelkowego to świetna inwestycja dla każdego ogrodnika, ponieważ oszczędza czas i wodę, dostarczając ją bezpośrednio do korzeni każdej rośliny, gdzie jest najbardziej potrzebna. Pozwala również ograniczyć liczbę chwastów poprzez minimalizację naruszenia gleby wokół roślin. W przypadku podlewania ręcznego upewnij się, że masz solidny wąż z przystawkami, takimi jak zraszacze lub emitery kropelkowe.

Narzędzia

Podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac na zewnątrz, w tym ogrodnictwa i architektury krajobrazu ważne jest, aby mieć wysokiej jakości narzędzia, które będą trwać przez lata użytkowania, nie psując się i nie stając się zardzewiałe. Będziesz także chciał mieć różne narzędzia, od łopat i grabi po sekatory i obcinaczki.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × trzy =