Modny strój na uczelnię

Uczelnia to nie tylko miejsce, gdzie można zdobyć cenną wiedzę oraz kontynuować swoją ścieżkę edukacji. To również przestrzeń, gdzie spotykamy nowych znajomych oraz można zabłysnąć swoim nieprzeciętnym stylem oraz gustem. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn, ponieważ zwłaszcza ta druga grupa zwraca coraz większą uwagę na to, jak się prezentuje wizualnie. W związku z tym powstaje pytanie, w jaki sposób modnie ubrać się na uczelnię, by nie tylko czuć się wygodnie, ale przede wszystkim zgodnie z obowiązującymi trendami.

Co w żurnalu, to na mnie

Okazuje się, że wcale nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, by dobrze się prezentować. Dzisiaj jest naprawdę sporo możliwości, które gwarantują wspaniały efekt niskim nakładem kosztów. Pomijając jednak kwestię finansową, pora skupić się na stylizacjach. Klasycznym zestawieniem będą spodnie rurki, np, jeansowe z białym t- shirtem oraz przedłużaną marynarką w czarnym kolorze. Do tego balerinki i modny look gotowy. Wykończeniem może być jeszcze pojemna torba shopperka. Oprócz tego, że popierają go znane fashionistki jest równocześnie bardzo wygodny, dlatego sprawdzi się nawet przez cały dzień wykładów.

Natomiast w przypadku krótszych zajęć lub podejścia do egzaminu, warto pójść w bardziej elegancki wizerunek. W tym celu sprawdzi się dopasowana spódnica ołówkowa w ciemnym kolorze oraz biała koszula. Dopełnieniem stylizacji będą botki z odkrytymi palcami. Takie obuwie wprowadzi nieco awangardy i przełamie spójny, stonowany wizerunek studentki.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + czternaście =