Jaką bieliznę nosić w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy okres dla organizmu kobiety. Zachodzi w nim wiele zmian, przez co występuje niekiedy złe samopoczucie. Zmienia się także wygląd i kształt sylwetki, co prowadzi do konieczności zakupu nowych ubrań. Warto więc poszukać odpowiedniej bielizny. Czym powinna się wyróżniać?

Kluczowe cechy

Jeżeli chodzi zarówno o biustonosze, jak i o majtki, to warto zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://www.hurtowniatomix.pl/. Można tam kupić wiele produktów świetnej jakości, wyróżniających się atrakcyjnymi cenami. Ma się również pewność, że pochodzą od sprawdzonego producenta. Warto bowiem robić zakupy w sprawdzonych, polecanych miejscach.

Piersi w trakcie ciąży nabrzmiewają i powiększają się. Organizm przygotowuje się bowiem do tego, aby wykarmić dziecko. Z dużym prawdopodobieństwem będzie się więc potrzebowało większego biustonosza. Najlepiej wybierać miękkie modele, bez usztywniających biust drutów. Skóra w okresie ciąży jest bowiem bardzo wrażliwa.

W przypadku majtek warto wybierać te wykonane z bawełny. Zmniejszy to ryzyko wystąpienia infekcji intymnej. Najlepsze są modele z domieszką elastanu, gdyż mogą się rozciągać. Najlepiej zrezygnować z syntetycznych surowców, takich jak nylon czy poliester. Podrażniają bowiem skórę i zwiększają potliwość.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 18 =