Jak para młoda może podziękować gościom weselnym?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wręczenie drobnych upominków gościom weselnym stało się już zwyczajem, jednak wybór odpowiedniego prezentu nierzadko okazuje się nie lada wyzwaniem. Na szczęście możliwości jest naprawdę sporo, coraz mniej osób decyduje się na tradycyjne wręczanie ciast, ich miejsce zajmują inne upominki. Jak w takim razie podziękować gościom za wspólne spędzenie czasu w wyjątkowym dniu?

Słodkie podziękowania

Czekoladki to jeden z popularniejszych upominków dla gości weselnych. To nie dziwi, bowiem po taki rodzaj słodkości chętnie sięga większość ludzi. Istotną rolę odrywa tutaj szata graficzna prezentu, dobrze by nawiązywała ona do zaproszeń ślubnych oraz elementów dekoracyjnych w sali weselnej. Alternatywą dla czekoladek mogą być ręcznie robione krówki, które z pewnością przypadną do gustu obdarowanym gościom. One również mogą zostać spersonalizowane, a przyczepiona do folii etykietka nawiązywać do zaproszeń ślubnych.

Oryginalne pomysły

Część młodych par chce postawić na oryginalność i podarować swoim gościom coś innego niż tradycyjne słodkości. Pomysłów jest wiele, inspiracji można szukać na przykład na stronie https://amelia-wedding.pl/podziekowania-dla-gosci/. Jedną z możliwości jest wręczenie herbaty w efektownych szklanych buteleczkach. Ciekawą opcją mogą okazać się świeczki zapachowe z personalizowaną etykietą, na której mogą znaleźć się na przykład inicjały państwa młodych. Taki nietypowy prezent przez długi czas będzie przypominać uczestnikom przyjęcia o młodej parze oraz jej przyjęciu weselnym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Podstawy teoretyczne absorpcyjnej spektrometrii atomowej
Podstawy teoretyczne absorpcyjnej spektrometrii atomowej
Teoretyczne podstawy atomowej spektrometrii absorpcyjnej oparte są na zasadzie absorpcji atomowej. Atomy są napromieniowane wiązką światła o odpowiedniej energii, a […]
Silnik elektryczny – rodzaje i działanie
Silnik elektryczny – rodzaje i działanie
Silnik elektryczny to maszyna elektryczna, która przekształca energię elektryczną w energię mechaniczną. Odwrotnością tego jest konwersja energii mechanicznej na elektryczną […]
Bez jakich kosmetyków trudno wykonać dobry makijaż twarzy?
Bez jakich kosmetyków trudno wykonać dobry makijaż twarzy?
Jest kilka podstawowych kosmetyków, które musisz mieć w swoim zestawie. Są to podkład i puder, tusz do rzęs, róż do […]