Stylowe dodatki na sezon 2021

Jak zaprezentować się dobrze w nowym sezonie, ubrać się modnie i wyróżnić się na ulicy? Kluczem każdej stylizacji, mogącej to zapewnić, są odpowiednie, dobrane pod kątem reszty stroju, okazji, a przede wszystkim charakteru osoby noszącej dany zestaw, dodatki. Na jakie warto się zdecydować?

Biżuteria w dużych rozmiarach

Na wybiegach modowych kolczyki i naszyjniki o nadzwyczajnej wielkości brylują już teraz, jako wielki trend tej zimy, lecz nic nie wskazuje na to, by razem z wiosennymi roztopami trend ten miał prysnąć. Wręcz przeciwnie: ozdoby tego typu wyraźnie eksponują swój wygląd, który powinien być zauważeni i dobrze wpasowują się w ogólną tendencję noszenia ubrań oversize (czyli w za dużym rozmiarze).

Torby, torebki

Dodatek tak stylowy, jak i praktyczny. Torebki młodzieżowe potrafią zarówno zaskakiwać, nadając stylizacji swobodnego, lekkiego charakteru, jak i podkręcać jej formalność, dodając właścicielce dojrzałego wyglądu. Popularne stają się torebki dziergane, lubiane ze względu na unikalność, jak i pokryte nadrukami, ze względu na duże możliwości wyboru.

Apaszki

Możliwości ich noszenia jest wiele (bo nosi się je już nie tylko na szyi, ale i na włosach – dawna moda powraca), a możliwość wykorzystania ich zamiast maseczki lub przyłbicy, co z pewnością wygląda bardziej stylowo, tym bardziej nadaje im popularności. Niektóre z nich pokryte są wzorami, inne z kolei wyglądają na przeźroczyste. Ten dodatek wydaje się dość zaskakujący i z pewnością nie spodoba się każdemu, natomiast warto spróbować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + 19 =