Sposoby nauki jazdy na snowboardzie

Snowboard jest świetnym sposobem na aktywne spędzanie ferii zimowych. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób chce opanować jego podstawy. W niektórych przypadkach nauka jazdy na desce może zająć zaledwie kilka godzin, po których będziemy w stanie swobodnie poruszać się po stoku narciarskim oraz uczyć się coraz to nowszych technik.

Jak uczyć się jazdy na snowboardzie?

Niektórzy wolą być niezależni od innych i od razu wypłynąć na głęboką wodę, a inni preferują zajęcia indywidualne bądź grupowe z instruktorem. Obie te drogi mają swoje wady i zalety. Gdy uczymy się sami, nie zwracamy uwagę na to, co robimy źle, na czym bardziej się powinniśmy się skupiać, a co jeszcze poprawić. Z drugiej strony mamy jednak pełną swobodę i szkolimy się jak i kiedy chcemy.

Zajęcia z instruktorem natomiast będą bardziej efektywne, a co za tym idzie – szybciej nauczymy się poprawnych technik jazdy. Wadą tego wariantu będą na pewno sztywne godziny nauki, lecz szkółki często są na tyle elastyczne i starają się dopasować lekcje do naszego wolnego czasu. Na szkolenia snowboardowe możemy się zapisać przez internet na stronach takich jak np. https://rossignol-academy.pl lub w okolicach stoku narciarskiego.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + 15 =