Pomysły na słodkie drinki

Impreza, na którą zapraszamy znajomych to świetna okazja, by zachwycić naszych gości pysznymi drinkami, wcale nie muszą być one trudne do wykonania. Najprostszą opcją jest wykorzystanie klasycznej, czystej wódki wysokiej klasy, którą w bardzo korzystnej cenie kupimy np. na https://www.foczkaalkohole.pl/kategoria-produktu/wodka/wodka-czysta. Bazując na tym znanym przez wszystkich alkoholu, możemy wyczarować kilka szybkich oraz efektownych napojów.

W tym celu musimy wyposażyć się w soki ananasowe, porzeczkowe albo nektar bananowy. Świetnym dodatkiem będzie syrop barmański grenadyna. Wystarczy, że w wysokiej szklance zmieszamy porcje wódki z sokiem z anansaów, po czym delikatnie lejąc po ściance, dodamy cieczy o ciemniejszej barwie. W ten sposób powstanie pyszny, warstwowy napój alkoholowy.

Oryginalnie i szybko

Jedną z najpopularniejszych pozycji zamawianych w klubach jest Mojito. To mieszanka rumu, mięty, wody, limonki i sporej porcji brązowego cukru. Ciekawszego smaku w naszym domowym barze nadamy całości, zastępując tzw. mineralkę, wodą kokosową. Opróżniając wielkie orzechy, zyskamy oryginalne naczynie, w którym będziemy mogli zaserwować naszą miksturę. Wykorzystując ten sam alkohol, stworzymy równie łatwy drink o nazwie Cuba Libre. W jego skład wchodzi wcześniej wspomniany rum, słodka cola oraz kilka kropli soku z limonki. Używając jedynie paru składników, wyczarujemy wspaniałe, kolorowe napoje dla gości naszej imprezy, którzy na pewno docenią nasze starania i będą zachwyceni walorami smakowymi podanych koktajli.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × pięć =