Małe dodatki dodające wnętrzom dużo komfortu

Z pewnością zależy Ci, by Twoje mieszkanie było ciepłe, przytulne i komfortowe. Surowe wnętrza z dużą ilością szkła i metalu dobrze wyglądają w katalogach meblowych, ale nie, gdy wracając z pracy chcesz odpocząć po ciężkim dniu. Aby pomieszczenia nabrały odpowiedniego charakteru i umożliwiły prawdziwy relaks, wystarczy klika prostych, niedrogich dodatków. 

Poduszki, poduszki, jeszcze raz poduszki!

Poduszek nigdy nie za dużo. I nie muszą służyć wcale do spania. Możesz się na nich opierać, siedzieć, albo po prostu mieć w pobliżu w razie nagłej potrzeby. To element, który jest niezwykle dekoracyjny – jeśli dobierzesz ich kolor i wzór do wystroju wnętrza, podkreślisz jego charakter i sprawisz, że zachwyci wszystkich wysmakowaną aranżacją. Najczęściej poduszki stosowane są w sypialni i salonie, ale warto je położyć również w kuchni i jadalni – oczywiście na krześle. Jeśli jednak takie połączenie nie do końca Ci odpowiada, możesz zastosować drobny trik i kupić… krzesło z poduszką. To niezwykle praktyczny, ale również elegancki mebel. Z przykładową ofertą takich krzeseł zapoznasz się na stronie https://www.edomator.pl/pol_m_Meble_Krzesla_Krzesla-z-poduszka-354.html.

Chodniki, dywany, dywaniki

Zadbaj, by komfort odczuwać również pod stopami. Wszelkiego rodzaju dywany ocieplą wnętrze nie tylko w kwestii temperatury, ale również wizualnie. Zapewnią naturalną izolację dźwiękową i ograniczą ryzyko upadku w wyniku poślizgnięcia się. Przede wszystkim jednak umożliwią chodzenie po mieszkaniu bosą stopą i delektowanie się miękkością podłoża. Wybierz dywaniki o długim i gęstym włosiu, najlepiej te w typie shaggy. Mogą mieć intensywny kolor, który stanie się dominantą wnętrza, albo bezpieczny i bazowy odcień, który harmonijnie wkomponuje się w kolor ścian czy mebli.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 1 =