Kiedy bielizna wyszczuplająca sprawdzi się najlepiej?

Bielizna wyszczuplająca to sekret atrakcyjnego ciała wielu kobiet. Cykl miesiączkowy, który sprawia, że w organizmie gromadzi się woda, a ciało zwiększa swoje proporcje, bolesny i opuchnięty brzuch podczas okresu czy aktywny tryb życia, w którym brakuje miejsca na treningi. To jedne z wielu czynników, które negatywnie wpływają na wygląd, a co za tym idzie-komfort życia kobiety.

Wyszczuplenie brzucha i uwydatnienie piersi 

Obcisłe sukienki nie tylko podkreślają kobiece kształty, ale eksponują również każdą niedoskonałość w postaci boczków, fałdek na brzuchu lub mało jędrnych piersi. Wcale nie musi to jednak oznaczać konieczności rezygnowania z takich sukienek. Dzięki halkom wyszczuplającym kobiety mogą doskonale wymodelować swoje ciało, wyszczuplić je oraz unieść biust i uatrakcyjnić jego wygląd. Natomiast w przypadku gdy kreacja ma na celu podkreślenie talii, wyeksponowanie biustu i zamaskowanie krągłości na brzuchu i boczkach świetnym wyborem będzie wyszczuplające body.

Smukłe nogi i jędrne pośladki

Kobiety, które marzą, aby wyszczuplić swoje pośladki oraz uda będą zachwycone efektem majtek wyszczuplających założonych pod obcisłe jeansy czy eleganckie spodnie garniturowe. Najlepszym wyborem są majtki z wysokim stanem, które oprócz podniesienia pośladków i dodania im jędrnego efektu, podkreślą talię i również zamaskują niekorzystny wygląd brzucha. Z kolei wybór bielizny z dłuższym nogawkami, ładnie wyszczupli nogi i w połączeniu z wysokimi szpilkami nada im wrażenie niebiańskiej długości. 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 19 =