Jak się modnie ubrać w każdym wieku?

Pierwszym krokiem w kierunku nauki, jak ubierać się modnie, jest wiedza o tym, jaki jest Twój typ ciała. Drugim krokiem jest zrozumienie, jak różne typy ciała mogą być ubrane w różny sposób. Istnieją pewne wskazówki i sztuczki, które mogą pomóc Ci wyglądać lepiej niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak ubierać się modnie, to czytaj dalej!

Ubieranie się zgodnie z typem ciała

Twój typ ciała odnosi się do atrybutów fizycznych, które opisują kształt Twojego ciała. Na przykład, jeśli masz szerokie ramiona i brakuje Ci krągłości w biodrach i pośladkach, to masz atletyczną lub muskularną budowę ciała. Istnieją trzy podstawowe typy budowy ciała:

  • Szersze ramiona z węższymi biodrami
  • Krągłe biodra z szerszymi ramionami
  • Węższe ramiona z krągłymi biodrami

Zrozumienie tych trzech podstawowych typów ciała pozwoli Ci nauczyć się ubierać modnie, wybierając odzież, która pasuje do Twojego indywidualnego kształtu ciała. Na przykład, jeśli masz prostokątną budowę ciała, oznacza to, że twoje biodra są szerokie, ale tak samo jak twoje ramiona, co sprawia, że trudno jest większość ubrań wygodnie dopasować do nich.

Wybór odpowiedniego stylu

Możesz się ubierać w stylu klasycznym albo nowoczesnym – zależnie od tego, jaki preferujesz. Klasyczne style są bardziej formalne i dostojne, podczas gdy nowoczesne style są bardziej swobodne i zrelaksowane. Jeżeli chcesz ubierać się w stylu klasycznym, szukaj ubrań, które są dobrze dopasowane, mają czyste linie i nie zwracają na siebie uwagi. Możesz nosić włosy w dowolnym stylu, który Ci odpowiada – długie lub krótkie, kręcone lub proste. Jeśli wolisz nowoczesne rzeczy, to wybierz coś od Red Valentino.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 3 =