Gdzie pasują zdobione meble?

Aranżowanie różnego rodzaju wnętrz potrafi być nie lada wyzwaniem, a jednocześnie świetną zabawą. Ważne, aby umieć zgrać ze sobą funkcjonalność i estetykę, co pozwoli na stworzenie stylowego wnętrza, które będzie spełniało potrzeby swoich użytkowników. Jednym z ciekawych elementów, który można wykorzystać podczas urządzania przestrzeni, są zdobione meble. Z jakimi wnętrzami warto je łączyć?

Ciekawy element, który nada wnętrzu charakteru

Zdobione meble mogą być różne. Należą do nich m.in. łóżko francuskie, rzeźbione krzesła lub fotele, antyczne biurka, regały lub meblościanki, a także duże, ozdobne łoża z baldachimem. Korzystając z tego typu wyposażenia, możemy stworzyć ciepłe, przytulne wnętrze, w klasycznym oraz eleganckim stylu. Pod warunkiem, że zadbamy o odpowiednie oświetlenie i dodatki, a wyrazistych mebli użyjemy jako ciekawego akcentu. W przeciwnym wypadku aranżacja może wydawać się zimna, przytłaczająca oraz mało domowa.

Co ciekawe, zdobione meble można wykorzystać również podczas urządzania garderoby. Dobrym pomysłem są np. bieliźniarki, w których będziemy mogli trzymać skarpetki, bieliznę i różne dodatki modowe. W połączeniu z dużą szafą, lustrami i toaletką (która może być odpowiednio stylizowana), powstanie garderoba idealna, gdzie bez problemów przygotujemy rzeczy potrzebne na różne okazje.

Do zdobionych elementów wnętrz, można zaliczyć również klamki, uchwyty na różnych meblach, a także lustra i obrazy lub zdjęcia w stylizowanych ramach. Korzystając z takich subtelnych dekoracji, możemy dopełnić aranżację wnętrza w niemalże dowolnym stylu.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × jeden =