Czym powinny się charakteryzować dobrej jakości lakiery do paznokci?

Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Na nich skupia się najwięcej spojrzeń, dlatego panie dbające o nienaganny wygląd uwielbiają mieć pomalowane paznokcie. Na rynku dostępnych jest wiele marek oferujących kolorowe lakiery. Wybierając ten niezwykle kobiecy kosmetyk oprócz względów estetycznych warto kierować się również jakością produktu. Dobry lakier to podstawa udanej stylizacji.

Piękne i zadbane paznokcie tylko z dobrej jakości lakierem. Jak go rozpoznać?

Dobrej jakości lakier do paznokci utrzymuje się na paznokciach nawet kilka do kilkunastu dni i nie powoduje niechcianych odprysków. Cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, w tym otarcia. Preparat powinien prezentować się na paznokciu tak jak wygląda w butelce. Intensywne pigmenty i bogaty skład są gwarancją niesamowitego, olśniewającego efektu.

Dobrej jakości lakier jest bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera w swoim składzie szkodliwych substancji chemicznych takich jak żywice formaldehydowe, ftalany, czy toluen. Wzbogacony jest za to o substancje odżywcze, które kompleksowo wzmacniają i odżywiają płytkę. W efekcie stosowania paznokcie stają się mniej łamliwe i podatne na rozdwajanie.

Dobry lakier można rozpoznać również po pędzelku, który ułatwia szybką i wygodną aplikację. Z jego pomocą można dokładnie dozować potrzebną ilość tego płynnego produktu oraz pokrywać płytkę cienkimi warstwami preparatu. Wybierając dobrej jakości lakiery do paznokci warto zwrócić także uwagę na szybkość ich wysychania.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + 18 =