Rodzaje produktów, którymi możemy karmić nasze psy

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów karmy dla psów. Począwszy od karm dla zwierząt, które można kupić w lokalnym supermarkecie, po specjalistyczne marki, które zostały opracowane specjalnie dla potrzeb zdrowotnych Twojego psa. Oto niektóre z najbardziej popularnych rodzajów karmy dla psów:

Surowy pokarm 

Surowa karma dla psów rośnie w popularności wśród właścicieli zwierząt, którzy chcą dać swoim psom zdrowszą dietę. Te diety mogą być drogie i czasochłonne, ale zapewniają naturalne źródło odżywiania dla Twojego zwierzaka. Niektóre surowe diety zawierają również suplementy, takie jak witaminy i minerały.

Domowa karma dla psa

Używanie domowej karmy dla psów w domu to łatwy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na diecie Twojego zwierzaka. Domowe receptury są zwykle tańsze niż komercyjne marki, ponieważ nie płacisz za żadne koszty marketingu lub reklamy związane z produktem. Możesz zrobić domową karmę dla psów, używając składników takich jak mięso, warzywa i ziarna (jak ryż lub owies).

Domowe diety są łatwe w przygotowaniu, ale mogą nie zaspokajać wszystkich potrzeb żywieniowych Twojego pupila – zwłaszcza jeśli masz wybrednego zjadacza lub masz chorobę, która wpływa na jego apetyt. Ważne jest, abyś skonsultował się z lekarzem weterynarii przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w diecie Twojego psa, ponieważ może to prowadzić do choroby lub niedożywienia, jeśli zostanie to zrobione niepoprawnie lub bez odpowiedniego przygotowania.

Niezależnie od wyboru pokarmu dla psa, warto je kupować z dobrze zaopatrzonych sklepów online jak np. https://animalo.pl/product-category/psy/przysmaki-dla-psow/, gdzie znajduje się ich wszechstronny wybór.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak można wykryć ciche choroby w swoim organizmie?
Jak można wykryć ciche choroby w swoim organizmie?
Zdrowie to jedna z najcenniejszych wartości w życiu człowieka. Jest warte każdych pieniędzy oraz otwiera drzwi do niezliczonej liczby możliwości. […]
Meble tapicerowane – szyk i wygoda w jednym
Meble tapicerowane – szyk i wygoda w jednym
Meble tapicerowane kojarzą się przede wszystkim z sofami, kanapami oraz narożnikami. Oczywiście to prawidłowy tok myślenia, jednak efektowne tkaniny możemy […]
Naprawa czy kupno nowego sprzętu – co zrobić w przypadku awarii odkurzacza?
Naprawa czy kupno nowego sprzętu – co zrobić w przypadku awarii odkurzacza?
Sprzęt RTV i AGD, który wykorzystywany jest bardzo często i intensywnie, ma prawo się zepsuć. Wtedy mamy dwie możliwości  – […]