Jak stworzyć zgraną kompozycję mebli w całym mieszkaniu?

Zastanawiasz się jak urządzić mieszkanie, aby wszystkie jego elementy współgrały i stanowiły dobrą całość? Podobają Ci się różne style i nie wiesz jak je ze sobą łączyć? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy jak stworzyć zgraną kompozycję mebli w twoim mieszkaniu oraz jak bawić się dodatkami.

Znajdź wspólny mianownik

Właśnie to jest podstawową zasadą, aby znaleźć wspólną cechę łączonych elementów. Może to być materiał, kolor, faktura, a nawet taki drobiazg jak rodzaj uchwytów. Jeśli w naszym mieszkaniu meble do przedpokoju są białe, lakierowane na wysoki połysk, to pozostałe meble niekoniecznie muszą być białe. Mogą mieć inne barwy, ale również być lakierowane na wysoki połysk. Możemy także kupić meble utrzymane w tym samym stylu, ale różniące się bardziej między sobą, a pomieszczenia spiąć wspólną klamrą w postaci choćby tego samego rodzaju rolet. Możliwości mamy naprawdę nieograniczone.

Bardzo dobrym rozwiązaniem na zgraną kompozycję mebli jest zakup meblościanki i innych mebli z serii. I choć słowo to kojarzy nam się z czasem słusznie minionym, to zdecydowanie nie o takie meblościanki z PRL-u tu chodzi. Kilka bardzo inspirujących aranżacji możemy znaleźć tutaj: https://www.meblezagrosze.pl/mebloscianki,137.html . Są to meble bardzo fajnie ze sobą zestawione, tworząc ciekawą całość. Mają różne kształty, dzięki czemu prezentują się niezwykle efektownie, a do tego można je dowolnie ustawić praktycznie w każdym pomieszczeniu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aranżacją wnętrz.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + 9 =