Jak dobrać spodnie do figury?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Spodnie to najważniejszy artykuł odzieżowy dla kobiet. Mogą one zmienić cały wygląd. A teraz, kiedy dostępnych jest tak wiele różnych rodzajów spodni, konieczne jest, aby wiedzieć, jak je wybrać. Kluczem jest wybranie odpowiedniego stylu i rozmiaru, który będzie schlebiać Twojej sylwetce i sprawi, że będziesz wyglądać dobrze. Oto kilka wskazówek, jak wybrać spodnie do swojego typu ciała:

Wybierz spodnie w zależności od swojego wzrostu

Spodnie powinny być wystarczająco długie, aby nie odsłaniały skóry, gdy siedzisz lub chodzisz. Powinny być również wystarczająco szerokie, aby nie odsłaniały żadnej skóry, gdy siedzisz lub chodzisz. Jeśli są zbyt długie, w razie potrzeby można je obszyć u krawca.

Wybierz spodnie w zależności od swojej wagi

Jeśli masz niewielką nadwagę, powinieneś nosić cięższe tkaniny, takie jak twill lub sztruks, ponieważ lepiej kamuflują nadmiar kilogramów niż lżejsze tkaniny, takie jak wełniana gabardyna lub seersucker, które sprawiają, że cięższe osoby wyglądają na większe niż są w rzeczywistości. Lekkie ubrania nie ukrywają złogów tłuszczu, ale raczej tworzą nad nimi cienie sprawiając, że wydają się bardziej zauważalne niż są w rzeczywistości. Jeśli jesteś drobnej budowy i chcesz wyglądać na wyższą, powinnaś unikać noszenia jasnych kolorów. Sprawią one, że będziesz wyglądać na niższą i bardziej sztampową. Zamiast tego noś ciemniejsze kolory, które sprawiają, że wydajesz się wyższa. Jeśli jesteś średniego wzrostu i chcesz wyglądać na niższą, unikaj noszenia ubrań w pionowe paski, które sprawiają, że wyglądasz na wyższą niż w rzeczywistości. Wybierz zamiast tego spodnie damskie w poziome paski, ponieważ mają one tendencję do tworzenia iluzji długości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak przygotować narty do zimy?
Jak przygotować narty do zimy?
Gdy zaczyna się zima, nadchodzi również czas na wyjęcie nart i wyruszenie na stok. Aby jednak można było na nich […]
Native speaker – na czym polega jego praca?
Native speaker – na czym polega jego praca?
Poszukując szkoły językowej bardzo często można spotkać się z ofertami zajęć prowadzonych przez native speakerów. Wiele osób zadaje sobie pytanie, […]
Jak powinno wyglądać dobrze urządzone biuro?
Jak powinno wyglądać dobrze urządzone biuro?
Dobrze udekorowane biuro może sprawić, że miejsce pracy będzie bardziej przyjazne i zainspiruje kreatywność. Możesz wynająć przestrzeń biurową, kupić odpowiednie […]