Co przyda się do przyklejenia rzęs?

Sztuczne rzęsy stały się ostatnio bardzo modne. Nie ma się temu co dziwić, gdyż dzięki nim możemy zyskać wyjątkową oprawę naszych oczu. Niestety, nie każda z nas dysponuje bowiem długimi naturalnymi rzęsami. Nie ma więc nic złego w tym, by nieco poprawić naszą urodę. Aby móc jednak samodzielnie przykleić sztuczne rzęsy, będziemy potrzebować paru akcesoriów. 

Dobry klej to podstawa

Jeżeli podejmujemy decyzję o doklejeniu sztucznych rzęs, będą nam rzecz jasna potrzebne sztuczne rzęsy kępki. Zakupimy je w większości drogerii, zarówno w tych internetowych jak i stacjonarnych. Podstawowym akcesorium, którego potrzebujemy to doklejenia rzęs jest zaś klej. Nad jego wyborem warto byłoby się jednak dość dobrze zastanowić. To od jakości kleju zależy bowiem to, jak długo sztuczne rzęsy będą się trzymać na naszych naturalnych. Przede wszystkim należy jednak przeanalizować skład kleju i sprawdzić, czy nie mamy uczulenia na jakiś jego składnik. Klej musi być również przeznaczony do aplikacji sztucznych rzęs. Nie sięgajmy więc po jak najtańsze produkty.

Podstawowym kryterium, które musimy brać pod uwagę przy wyborze kleju jest bowiem jakość, a za dobrą jakość należy zapłacić odpowiednią cenę. Podczas procesu przyklejania rzęs zawsze należy przestrzegać instrukcji dołączonej do opakowania z klejem. Doklejanie sztucznych rzęs może sprawiać trudności, zwłaszcza jeżeli robimy to po raz pierwszy. Warto uzbroić się jednak w cierpliwość i nie poddawać po pierwszej nieudanej próbie. Z czasem każda przedstawicielka płci pięknej nabierze w tym wprawy. 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 5 =