Biżuteria dla kobiet – jak dobrać ją do stroju

Biżuteria to element garderoby, który pozwala efektywnie ożywić i odmienić codzienną stylizację. Wystarczy kilka dobranych dodatków, aby z pozoru nijaki strój stał się hitem sezonu. Oto kilka porad odnośnie noszenia biżuterii.

Złoto czy srebro?

To kwestia zupełnie indywidualna. Wybór zależy tylko i wyłącznie od osobistych preferencji oraz upodobań użytkowniczki. Czasem jest to jednak wybór odgórny, ponieważ niektóre panie są uczulone na srebro bądź złoto. Ciekawym zjawiskiem ostatnich sezonów stało się łączenie ze sobą obu tych surowców. Jeszcze nie tak dawno było to traktowane jako modowa wpadka, dziś to modne rozwiązanie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Jak łączyć biżuterię z ubraniami?

W tym wypadku najbezpieczniej jest kierować się zasadą kontrastu. Jeżeli stylizacja jest bardzo pokaźna, najlepiej wybrać stonowaną, minimalistyczną i skromną biżuterię. Z kolei przy klasycznych i prostych strojach dobrze jest sięgnąć po nieco bardziej ekstrawagancką, a może nawet szaloną biżuterię. Zdaje się, że największą popularnością cieszą się kolczyki wiszące. Nadają się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Warto mieć ich kilka par. Ciekawe propozycje znajdziesz na stronie https://edibazzar.pl/kolczyki-wiszace. Nie należy jednak zapominać o bransoletkach! Ta niepozorna biżuteria potrafi odmienić codzienną stylizację o 180 stopni. Z kolei naszyjniki najlepiej prezentują się w połączeniu z wyciętymi dekoltami. Można je także dowolnie ze sobą zestawiać, aby stworzyć ciekawą kompozycję. 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =