Nasza redakcja

Redakcję serwisu Do Poznania tworzą doświadczeni dziennikarze internetowi o popularnonaukowych zainteresowaniach. Każdego redaktora pasjonuje otaczający świat i chce o nim wiedzieć jak najwięcej, dlatego zgłębia nawet tematy, które na pierwszy rzut oka wydają się banalne, a w istocie są niezwykle pasjonujące.

Wśród członków zespołu redakcyjnego są fizycy i chemicy z wykształcenia, ale są również osoby po dziennikarstwie, socjologii czy politologii. Każdy jednak ma swoją tematykę, w której jest ekspertem, choć czasem zdarza się i poruszać tematy spoza niej. Chociaż w zespole są ludzie o różnych zainteresowaniach, ale i temperamentach, to łączy ich pasja do pisania oraz tematyki popularnonaukowej. Dlatego nie traktują oni pisanie na Do Poznania jedynie jako pracę, ale też za niekończącą się przygodę.

Jako że serwis cały czas dynamicznie się rozwija, to redakcja poszukuje ciągle nowych dziennikarzy, jak i współpracowników. Wymagania są proste – pasja do pisania, znajomość tematyki naukowej oraz duża dawka pozytywnej energii!